Projektowanie
Graficzne

Dobry projekt  wyróżnia się spośród konkurencji i przyciąga uwagę.  Lubię prostotę i minimalizm.  Zależy mi na tym, aby to, co tworzę było ponadczasowe i natychmiast kojarzone z marką.

Indetyfikacja Wizualna

Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem kreowania marki i jej rozpoznawalności.

Materialy Reklamowe

Współpracujemy z wypróbowanymi drukarniami oferującymi szeroki wybór wydruków i gadżetów reklamowych.

Katalogi i Broszury DTP

Opracowania i projekty graficzne, broszury, katalogi, ulotki, kalendarze, segregatory reklamowe, projekt i przygotowanie do druku  DTP.

Logo

Logo jest centralnym punktem rozpoznawalności Twojej firmy.  Znak na budynku, plakaty i roll-up’y, wizytówki, strony internetowe, czy ulotki – wszędzie tam będzie Twój logotyp. Kształtuje on  to, jak odbierają Cię Twoi Klienci i partnerzy biznesowi.

Pros­tota

Czytelny, minimalistyczny i klarowny projekt sprawia, że logo jest łatwo rozpoznawalne i kojarzone z marką. Wyjąt¬ko¬we, lecz nieprzerysowane, zawsze wywierają największy wpływ.

Rozpoz­nawal­ność

Takie czyste formy łatwo też dostrzega się i zapamiętuje.  Przyswajamy je często nieświadomie, lecz później rozpoznajemy spośród wielu innych na rynku.

Pon­ad­cza­sowość

Ponadczasowe logo będzie się podobało i spełniało Twoje oczekiwania również za 10, 20 czy 50 lat.  Doświadczenie i znajomość rynku powodują, iż tworzymy prawdziwie nieprzemijalne znaki  firmowe.

Strony
Internetowe

Projektowanie

Sami projektujemy wszystkie strony od podstaw. Nie wykorzystujemy gotowych szablonów, CMSów czy frameworków, przez co wszystkie projekty stron są niepowtarzalne i unikalne, oraz idealnie i łatwo dopasowane do Twoich potrzeb.

Wdrażanie

Dzięki współpracy z różnorodnymi serwisami oferujemy kompleksową obsługę przy stronach internetowych.

Strony Internetowe

Programowanie

Samodzielnie kodujemy stronę i dzięki temu mamy pełną kontrolę nad wszystkimi etapami pracy.

Projektujemy, programujemy i wdrażamy nieszablonowe strony internetowe a także oferujemy ich opracowanie graficzne, hosting i serwis.