Projekt Willa Krywe

Duży projekt obejmujący stronę internetową, logo, zdjęcia, tłumaczenie na angielski oraz hosting.

Realizację projektu rozpoczęliśmy od wizyty w tym zacnym miejscu i wchłonięcia atmosfery Bieszczad oraz, co ważne, poznania specyfiki biznesu. Dzięki temu mieliśmy również możliwość poznania konkurencji naszego klienta i zaproponowania mu projektu, który wyróżniłby spośród innych.

Czas spędzony tam wykorzystaliśmy na poznanie wszelakich atutów przyrody, okolicznych atrakcji oraz na zrobienie zdjęć, które później wykorzystaliśmy w naszym projekcie.

Zdecydowanie wrócimy tam na wakacje. :)

Detale Projektu

  • Project Manager: Robert Janek
  • Release Date: 30 Października 2013
  • Klient: Willa Krywe
  • Kategoria: Design, Illustration, Photogtaphy, Web development.

Logo

Projekt tego logo jest połączeniem grafiki i typografii. Czcionka dobrana była specjalnie dla klienta, którego biznes to bardzo udana fuzja eleganckiej klasyki, tradycji i poczucia staroświeckiej gościnności z komfortem, które niesie ze sobą nowoczesność i cywilizacja.

Razem z graficzną częścią logo oddany został idealnie cały charakter tego miejsca. Wykorzystaliśmy największy atut klienta, a mianowicie lokalizację jego pensjonatu i poprzez minimalizm linii i kolorystyki zilustrowaliśmy to, co ma do zaoferowania: naturę, spokój i elegancką klasyczną prostotę.

Strona www

Potrzebowaliśmy projektu, który wyróżni się na tle konkurencji oraz będzie czysty w swojej formie oraz prosty w nawigacji. Główne wymagania dotyczyły szybkości działania, dlatego też ograniczyliśmy ilość modułów do dwóch, z czego jeden daje klientowi możliwość samodzielnego obsługiwania galerii zdjęć.

Fotografia

Edyta wykonała fantastyczną pracę robiąc zdjęcia pensjonatu i okolic. Świetnie oddała na zdjęciach charakter słynnej polskiej złotej jesieni, która w Bieszczadach szczególnie zachwyca swymi kolorami. Myślę, że najtrudniejszym zadaniem było wyselekcjonowanie tych zdjęć, które pokazują przyrodę w pełnej jej krasie. Zdjęcia zostały użyte do oprawy graficznej strony i do galerii zdjęć, która została uzupełniona o te, które klient dostarczył ze swoich archiwów i które pokazują zdjęcia pokojów i innych pór roku.