</>

Strony
Internetowe

Projektowanie Programowanie Wdrażanie

Czym się zajmujemy?

Projektujemy, programujemy i wdrażamy nieszablonowe strony internetowe a także oferujemy ich opracowanie graficzne, hosting i serwis.

Czym się wyróżniamy?

Nasze serwisy wykorzystują najnowocześniejsze i najszybsze technologie dostępne na rynku, aby Twoja strona działała zawsze szybko  i bez awarii.  Wszystkie zdjęcia i inne materiały do strony, oraz jej kod są optymalizowane pod względem prędkości.  Współpracujemy z takimi serwisami jak:  Webflow, Amazon Cloud, SmartHost, DNSmadeeasy i Fastly.

Szybkość

Wszystkie nasze strony wyposażone są w certyfikat bezpieczeństwa SSL i mają tworzone kopie zapasowe przy jakichkolwiek wprowadzanych zmianach.  Cały ruch na stronie jest monitorowany przez serwisy zabezpieczające, a ciągłość serwisu zapewnia CDN.

Bezpieczeństwo

Projektujemy stronę od podstaw, a następnie sami  ją kodujemy. Nie wykorzystujemy gotowych szablonów, CMSów lub frameworków, przez co nasze strony są niepowtarzalne i unikalne, oraz świetnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nieograniczona wolność

Jeśli pragniesz sam edytować teksty i obrazy na stronie, a może nawet tworzyć własnego bloga, a Twoja strona jest na naszym serwerze, to będziesz miał dostęp do bardzo łatwego w obsłudze edytora.

Własne modyfikacje na stronie

Kilka słów...

Celem każdej firmy jest  wyeksponowanie  swojej oferty tak,  aby wyróżnić się na rynku. Niestety, mankamentem wielu dzisiejszych stron internetowych jest poleganie na gotowych rozwiązaniach.  
W większości przypadków strony są bardzo podobne do siebie i niczym szczególnym się nie odróżniają.  Dlaczego tak się dzieje?  Winne temu są wszelakiej maści CMSy (Joomla,Wordpress), frameworki (Bootstrap), oraz gotowe szablony.  Niby nie ma w tym niczego  złego, ale dostajemy w bagażu ogromną ilość niepotrzebnych zasobów i komponentów, których nigdy nie użyjemy.  Nasza strona wygląda prawie tak samo, jak konkurencji, bo ciężko jest się wyróżniać, jeżeli korzystamy z tych samych rozwiązań.   My oferujemy nieszablonowe podejście, które  gwarantuje nieskrępowany niczym projekt  strony i wyróżni nas spośród tłumu.

Oferta

Projektowanie Stron Internetowych

Każda strona jest dostosowywana do wymagań Klienta indywidualnie.  Ceny podane tutaj są orientacyjne.

Strona Podstawowa

Projekt prostej strony internetowej bez dynamicznych danych. Na przykład:  one page, landing page lub strona wizytówka. Nieskomplikowany projekt z małą ilością interakcji oraz treści.

Od 4299 zł.

Strona Zawansowana

Projekt zaawansowanej strony internetowej z dynamicznymi danymi.   Na przykład: serwis informacyjny, blog lub portfolio. Duże projekty z fajerwerkami  dla wymagających.

Od 5899 zł.

Hosting

Serwis, wspieranie, konserwacja, ochrona w jednym pakiecie

Podstawowy Hosting

Podstawowy, ale bardzo szybki serwis bez zbędnych funkcji. Idealny do prostych stron.

Wsparcie techniczne
Kopie zapasowe
Zabezpieczenia zgodne z ISO 27018
SSL
Bez CDN
25,000 miesięcznych odwiedzin
Bez formularzy
Bez elementów CMS
Bez dostępu do CMS API
Bez edytora zawartości strony

900 zł./12 mc.

Zawansowany Hosting

Hosting przeznaczony dla bardziej zaawansowanych projektów z dynamiczną zawartością.  Dodatkowo oferujemy możliwość samodzielnej edycji zawartości strony.  

Wsparcie techniczne
Kopie zapasowe i wersje
Zabezpieczenia zgodne z ISO 27018
SSL
CDN
100,000 miesięcznych odwiedzin
1,000 doręczonych formularzy
2,000 elementów  CMS
Dostęp do CMS API  
3 konta edytora zawartości strony

1800 zł./12 mc.

Podane ceny są kwotami netto bez podatku VAT 23%.
W ww. nie ujęto kosztów dodatkowych, takich jak zakup zdjęć i materiałów dodatkowych. Cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.
Cennik może ulec zmianie bez powiadomienia.